Uszczelki skórzane

Jakie zastosowanie mają uszczelki skórzane, kiedy warto się w nie zaopatrzyć i jakie uszczelki skórzane możesz u nas kupić? Uszczelki skórzane wykonane ze skóry technicznej — zobacz naszą ofertę!

Uszczelki skórzane — jakie mają zastosowanie?

Uszczelka skórzana do pompy lub tłoka jest przeznaczona do wykorzystania między innymi w napędach i sterowaniach hydraulicznych, wodnych oraz olejowych o różnej mocy. Uszczelki skórzane stosuje się przy stosunkowo niskim ciśnieniu i temperaturze w granicach między -20°C a 75°C.

Do czego służy uszczelka skórzana? Tego rodzaju zabezpieczenie pozwalają niwelować wszelkie nieszczelności, a także gwarantują optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem różnego typu czynników zewnętrznych.

Uszczelki skórzane — materiał wykonania i rodzaje

Uszczelki skórzane zazwyczaj wykonane są ze skóry technicznej. Tego typu produkty mogą być wytwarzane ze skóry o wyprawie roślinnej (wówczas idealnie nadają się do pracy w wodzie) lub o wyprawie chromowej (mogą być stosowane do pracy w olejach).

Uszczelki skórzane w zależności od kształtu mogą być:

  • płaskie,
  • kątowe,
  • żłobkowe,
  • miskowe,
  • kapeluszowe.

Inne znane rodzaje produktów z tej kategorii to tuleje oraz chomątka skórzane. Poszczególne akcesoria różnią się od siebie wymiarami oraz zastosowaniem.

Uszczelki skórzane — nasza oferta

Instalgum to ceniony i doświadczony producent uszczelek gumowych, filcowych, grafitowych czy skórzanych. U nas możesz zamówić wysokiej jakości uszczelki skórzane oraz uszczelnienia wykonane z innych materiałów — także w większych, hurtowych ilościach.

Szczególnie polecamy uszczelki skórzane wycinane według standardowych norm lub tworzone zgodnie ze wskazaniami klientów dla potrzeb konkretnych instalacji czy urządzeń technicznych. Jako producent oferujemy możliwość zamówienia pojedynczych wyrobów oraz masowych serii.

Uszczelki skórzane — dlaczego warto nas wybrać?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zawiera między innymi:

Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość, która przekłada się na bardzo dobrą odporność na uszkodzenia. Dzięki temu artykuły takie, jak uszczelka skórzana doskonale spełniają swoją rolę przez długi czas, nawet w trudnych warunkach.

Jako firma współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami, jak i osobami prywatnymi. Niezależnie od rodzaju zamówienia zapewniamy atrakcyjne ceny, terminowość oraz fachowe doradztwo – chętnie pomożemy w doborze najlepszych uszczelek skórzanych oraz innych niezbędnych akcesoriów!

 

Masz pytania na temat uszczelek skórzanych? Napisz do nas