Oringi gumowe - uszczelki silikonowe wysokotemperaturowe

Oringi
Oringi

Oferujemy Państwu wysokiej jakości oringi – uszczelki o przekroju kołowym, które mają szerokie zastosowanie. Posiadamy produkty z różnych materiałów, a ich wykonanie jest uzależnione od przeznaczenia. Kupując ten rodzaj uszczelek, należy brać pod uwagę ciśnienie i temperaturę pracy. Dlaczego warto wybrać Instalgum? Jako producent uszczelek gumowych dbamy o ich najwyższą jakość oraz precyzję wykonania. Dzięki temu oddawane w Państwa ręce oringi gumowe i silikonowe spełniają wszystkie niezbędne standardy i wymagania – nie tylko Klientów, ale także producentów sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oringi wysokotemperaturowe o szerokim zastosowaniu

Oringi wykorzystuje się przede wszystkim w budowie silników. Są wyjątkowo odporne na wysokie temperatury. Pod wpływem ciśnienia oringi samochodowe mają atrybuty podobne do cieczy o sporym napięciu powierzchniowym. Sprawia to, że ciśnienie rozchodzi się równomiernie we wszystkich kierunkach. W naszej ofercie znajdują się oringi silikonowe wysokotemperaturowe oraz produkty tworzone z innych elastomerowych materiałów. Pierścienie uszczelniające do rur pracują w zakresie temperatur od -30°C do +110°C przy zastosowaniach ogólnych.

Oringi wysokotemperaturowe są wykorzystywane w kontaktach z cieczami i olejami hydraulicznymi o dużym ciśnieniu. Warto jednak pamiętać, że w przypadkach specjalnych, czyli np. w kontaktach z wodą pitną, potrzebne są dodatkowe atesty. W razie pytań dotyczących zastosowania oringów gumowych i silikonowych pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oringi – uszczelki wysokiej jakości prosto od producenta

Instalgum to najlepszy producent wysokiej klasy uszczelek typu oring. Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z katalogiem rozmiarów i wymiarów naszych produktów. Oferujemy szeroki wybór oringów tworzonych z najlepszych jakościowo materiałów. Dysponujemy pełnym zakresem rozmiarów i wymiarów gotowych, dlatego z łatwością znajdą u nas Państwo rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Jeżeli interesuje Państwa nietypowy oring gumowy lub silikonowy, zapraszamy do kontaktu – poddamy możliwość wyprodukowania go indywidualnej ocenie.

Zachęcamy również do zapoznania się z resztą oferty Instalgum. Produkujemy wytrzymałe uszczelki gumowe, a także uszczelki teflonowe PTFE oraz uszczelki Viton, które spełniają najwyższe standardy.

 

Masz pytania na temat Oringów? Napisz do nas