Oringi

Oringi

Oferujemy Państwu duży wybór uszczelek typu oringi. Posiadamy je z różnych materiałów, a ich wykonanie uzależnione jest od przeznaczenia. Wybierając ten rodzaj uszczelek, należy brać pod uwagę ciśnienie i temperaturę pracy. Jako producent uszczelek oringi dbamy o ich najwyższą jakość oraz precyzję wykonania. Niezwykle ważne jest dla nas, aby oddawane w Państwa ręce produkty spełniały wszystkie niezbędne standardy i wymagania nie tylko indywidualnego Klienta, ale także te podawane przez producentów sprzętu.

Uszczelki oringi od producenta

Oringi znajdują zastosowanie przede wszystkim w budowie silników. Odporne są na wysokie temperatury. Pod wpływem ciśnienia oringi silnikowe mają atrybuty podobne do cieczy o sporym napięciu powierzchniowym. Sprawia to, że ciśnienie rozchodzi się równomiernie we wszystkich kierunkach. W naszej ofercie znajdują się uszczelki oringi silikonowe oraz takie tworzone z innych elastomerowych materiałów. Pierścienie uszczelniające do rur pracują w zakresie temperatur od -30°C do +110°C przy zastosowaniach ogólnych.

Mają zastosowanie w kontaktach z cieczami i olejami hydraulicznymi o dużym ciśnieniu. W przypadkach specjalnych, czyli np. w kontaktach z wodą pitną, potrzebne są dodatkowe atesty. Najlepszy producent wysokiej klasy uszczelek oringi. Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z katalogiem rozmiarów i wymiarów uszczelek typu oringi. Posiadamy pełen zakres oringów tworzonych z najlepszych jakościowo materiałów. Dysponujemy pełnym zakresem rozmiarów i wymiarów gotowych, w przypadku potrzeby stworzenia nietypowej uszczelki oring zapraszamy do kontaktu i indywidualnego ocenienia możliwości wyprodukowania go.