Dorabianie i wycinanie uszczelek

Firma Instalgum istnieje na rynku już od lat. Produkujemy wiele rodzajów uszczelek z gumy, silikonu i innych materiałów, takich jak, na przykład kryngielit czy pianoguma. Proponujemy podkładki uszczelniające stosowane między innymi w gospodarstwach domowych i przemyśle. Asortyment obejmuje wyroby sprawdzające się w instalacjach centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Nasze artykuły są wykorzystywane w przemyśle samochodowym, chemicznym, spożywczym i wielu innych. W ofercie można znaleźć między innymi uszczelki:

  • instalacyjno-sanitarne,
  • do lamp, puszek i pokryw,
  • kołnierzowe,
  • samoprzylepne,

a także oringi i podkładki z EPDM, gumy, silikonu i PTFE.

Dopasowane podkładki z gumy i tworzywa sztucznego to ważny element różnych konstrukcji, urządzeń i instalacji. Oferujemy wycinanie uszczelek gumowych na zamówienie i sprzedaż asortymentu w standardowych wymiarach. Nasze wyroby uszczelniają, chronią przed przeciekaniem, wspomagają dopasowanie elementów układu. Stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które gwarantują skuteczny rezultat stosowania podkładek. Dobieramy je starannie, odpowiednio do temperatur, naprężeń i odkształceń przewidywanych dla konkretnej instalacji czy sprzętów. Proponujemy dorabianie uszczelek niezbędnych przy naprawach i konserwacji starszych urządzeń, do których ciężko dokupić oryginalne części. Na podstawie zapotrzebowania oraz informacji od Klienta stworzymy podkładki gumowe, silikonowe czy z tworzyw piankowych, o dowolnej grubości i średnicy. Zapraszamy do skorzystania z usługi i zaopatrzenia się w zapas użytecznych elementów, zgodnych z osobistymi potrzebami.

Dlaczego warto postawić na dorabianie uszczelek gumowych?

Najczęściej sprzedajemy artykuły standardowe, jednak na życzenie klienta zajmujemy się także wycinaniem i dorabianiem podkładek z dostępnych materiałów zgodnie ze specyfikacją. Jako producent staramy się spełniać oczekiwania zleceniodawców i chętnie pomagamy w sytuacjach, kiedy oryginalne produkty nie są już dostępne w sprzedaży. Współpracujemy nie tylko z przedsiębiorcami, ale też z osobami prywatnymi. Wycinanie uszczelek i dorabianie uszczelek o dowolnym wymiarze nie jest dla nas problemem, gdyż dysponujemy zarówno odpowiednim sprzętem, jak i wieloma materiałami. Wycinanie odbywa się szybko, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować każdą ilość dobrej jakości wyrobów odpornych na działanie takich czynników jak:

  • wysokie i niskie temperatury,
  • oleje i smary,
  • promieniowanie UV,
  • różne chemikalia.

Usługa dorabiania uszczelek to często jedyny sposób, by znaleźć format pasujący do części i podzespołów w różnych urządzeniach. Uzupełniamy braki w asortymencie elementów uszczelniających. Stworzymy także dowolny kształt i wymiar podkładek z gumy lub tworzywa jako detal do nowo zaprojektowanego sprzętu. Możemy dostarczyć dowolną liczbę produktów na zamówienie. Wycinanie uszczelek gumowych według wskazówek Klienta to wygodna, elastyczna usługa, coraz częściej wykorzystywana przez przedsiębiorców.

Zlecenia wykonujemy solidnie i terminowo, dbając o zadowolenie klienta. Oferujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny!