Dorabianie uszczelek gumowych i wycinanie - produkcja

Oferta Instalgum obejmuje nie tylko produkcję i dystrybucję, ale również dorabianie uszczelek zgodnie ze specyfikacją Klienta. Usługa jest skierowana do wszystkich osób poszukujących wyrobów, które nie są już dostępne w sprzedaży. Proponujemy między innymi:

 • dorabianie uszczelek pod głowice (np. do motocykli),
 • dorabianie uszczelek samochodowych,
 • dorabianie uszczelnień hydraulicznych,
 • dorabianie uszczelnień wg wzoru,
 • wycinanie uszczelek gumowych,
 • wycinanie uszczelek na wymiar,
 • wycinanie uszczelek silikonowych.

Zlecenia wykonujemy solidnie i terminowo, dbając o zadowolenie Klienta. Jako producent uszczelek gumowych z bogatym doświadczeniem zapewniamy najwyższą jakość wyrobów. Możemy też zagwarantować atrakcyjne ceny. W przypadku pytań o uszczelki wycinane oraz dorabiane zachęcamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wycinanie i dorabianie uszczelek na zamówienie

Dopasowane podkładki z gumy i tworzywa sztucznego to ważny element różnych konstrukcji, urządzeń i instalacji. Oferujemy wycinanie uszczelek na zamówienie, jak również sprzedaż asortymentu w standardowych wymiarach. Nasze wyroby skutecznie uszczelniają, chronią przed przeciekaniem i wspomagają dopasowanie elementów układu. Tworząc takie produkty, jak uszczelka pod głowicę na zamówienie, stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczny rezultat stosowania podkładek. Wszystkie materiały dobieramy starannie, odpowiednio do temperatur, naprężeń i odkształceń przewidywanych dla konkretnej instalacji czy sprzętów.

Proponujemy dorabianie uszczelek gumowych niezbędnych przy naprawach i konserwacji starszych urządzeń, do których ciężko dokupić oryginalne części. Na podstawie zapotrzebowania oraz informacji od Klienta stworzymy podkładki gumowe, silikonowe czy z tworzyw piankowych o dowolnej grubości i średnicy. Zapraszamy do skorzystania z usług, takich jak wycinanie uszczelek z gumy i innych materiałów, by zaopatrzyć się w zapas użytecznych elementów zgodnych z osobistymi potrzebami. To najskuteczniejszy sposób, by zabezpieczyć się na każdą ewentualność.

Dlaczego warto postawić na dorabianie uszczelek gumowych?

Najczęściej sprzedajemy artykuły standardowe, jednak na życzenie Klienta oferujemy także wycinanie i dorabianie uszczelnień z dostępnych materiałów zgodnie ze specyfikacją. Jako producent staramy się spełniać oczekiwania zleceniodawców i chętnie pomagamy w sytuacjach, kiedy oryginalne produkty nie są już dostępne w sprzedaży. Często realizujemy takie usługi, jak dorabianie uszczelek do szyb i drzwi samochodowych czy pod głowice do motocykli.

Współpracujemy nie tylko z przedsiębiorcami, ale też z osobami prywatnymi. Wycinanie i dorabianie uszczelek o dowolnym wymiarze nie jest dla nas problemem, gdyż dysponujemy odpowiednim sprzętem. Mamy też dostęp do wielu różnych materiałów wysokiej jakości. Dorabianie uszczelek gumowych samochodowych, np. głowicy, oraz innych wyrobów odbywa się szybko, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować każdą ilość produktów odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Mogą to być:

 • wysokie i niskie temperatury,
 • oleje i smary,
 • promieniowanie UV,
 • różne chemikalia.

Klienci, którzy poszukują konkretnego rodzaju uszczelki pod głowicę czy do instalacji sanitarnej, często muszą zdecydować się na dorabianie, ponieważ to jedyny sposób, by znaleźć format pasujący do części i podzespołów w różnych urządzeniach. Uzupełniamy braki w asortymencie elementów uszczelniających. Stworzymy także dowolny kształt i wymiar podkładek z gumy lub tworzywa jako detal do nowo zaprojektowanego sprzętu. Możemy dostarczyć dowolną liczbę produktów na zamówienie. Wycinanie uszczelek gumowych według wskazówek Klienta to wygodna, elastyczna usługa, coraz częściej wykorzystywana przez przedsiębiorców z różnych branż.

Instalgum – produkcja, dystrybucja, dorabianie i wycinanie uszczelek

Firma Instalgum istnieje na rynku już od lat. Nasza specjalizacja to produkcja uszczelek z gumy, silikonu i innych materiałów, takich jak na przykład kryngielit czy pianoguma. Proponujemy podkładki uszczelniające stosowane między innymi w gospodarstwach domowych i przemyśle. Asortyment obejmuje wyroby sprawdzające się w instalacjach centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazowych. Nasze artykuły są wykorzystywane w przemyśle samochodowym, chemicznym, spożywczym i wielu innych. W ofercie można znaleźć między innymi:

Nasze usługi to także produkcja uszczelek pod głowice oraz dorabianie innych specjalistycznych produktów. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

Masz pytania na temat dorabiania uszczelek gumowych? Napisz do nas