Gambit uszczelki z płyt uszczelkarskich

Gambit to jeden z najlepszych producentów wysokiej jakości uszczelek, oferujący innowacyjne rozwiązania uszczelkarskie dla różnorodnych branż i zastosowań. Uszczelki Gambit z płyt uszczelkarskich są najwyższej jakości kompozytem włókien aramidowych, innych specjalnie komponowanych włókien oraz wypełniaczy nieorganicznych. Każda pochodząca od Gambit uszczelka zachowuje wysokie parametry techniczne i spełnia wymogi normy ISO-9001.

Dlaczego warto wybrać uszczelki Gambit?

Każda płyta uszczelkarska Gambit jest starannie selekcjonowanym materiałem przeznaczonym do wykonywania uszczelnień technicznych (w szerokim zakresie temperatur i ciśnień). Ich produkty warto wybrać, gdyż:

  • Są wykonane z wysokiej jakości materiałów – uszczelki z płyt uszczelkarskich Gambit, są wytwarzane z doskonałych materiałów, które cechują się wysoką odpornością na temperaturę, ciśnienie oraz kontakt z innymi mediami technicznymi.
  • Produkowane wg precyzyjnych technologii – dzięki zaawansowanym technologiom produkcji Gambit uszczelki z płyt uszczelkarskich cechują się doskonałą precyzją oraz powtarzalnością wymiarów. To gwarantuje skuteczne uszczelnienie i minimalizuje ryzyko wycieków.
  • Mają szeroki zakres zastosowań – nie ważne, czy potrzebujesz uszczelek do zastosowań w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, energetycznym czy spożywczym – uszczelki z płyt uszczelkarskich Gambit sprawdzą się niemal wszędzie.

Nasza oferta

W ofercie naszego sklepu znajdziesz uszczelki z płyt uszczelkarskich różnego rodzaju. Dostępne są:

  • Uszczelki z płyt uszczelkarskich seria Gambit AF Hight

Uszczelki Gambit AF Hight o doskonałe rozwiązanie do zastosowań wymagających wysokiej elastyczności przy jednoczesnym utrzymaniu doskonałych właściwości uszczelniających. Te wysokoparametrowe, olejoodporne płyty wyróżniają się szerokim spektrum zastosowań.

  • Uszczelki z płyt uszczelkarskich seria Gambit AF General

Uszczelki Gambit AF General zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu ich w zakresie średnich ciśnień i temperatur. W większości ogólnych zastosowań są one doskonałym wyborem.

  • Uszczelki z płyt uszczelkarskich seria Gambit AF Economical

Oferujemy również uszczelki z płyt uszczelkarskich z serii Gambit AF Economical. Ta seria niskoparametrowych płyt uszczelkarskich przeznaczona jest do zastosowań w zakresie niskich ciśnień i temperatur.

  • Uszczelki z płyt uszczelkarskich seria Gambit AF Special

Seria płyt uszczelkarskich Gambit AF Special przeznaczona jest do stosowania w skrajnych ciśnieniach i temperaturach. Uszczelki te wykorzystać można także w miejscach narażonych na agresywne media (instalacje z parą wodną, kwasy).

Oferujemy szeroki asortyment produktów marki Gambit i nie tylko. W naszym sklepie znajdziesz też uszczelki Klingersil, uszczelki Frenzelit, uszczelki Polonit oraz Temac uszczelki. Z przyjemnością udzielimy Ci informacji o naszych produktach i pomożemy znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich zastosowań.

 

Masz pytania na temat uszczelek Gambit? Napisz do nas