Uszczelki gumowe i silikonowe

Uszczelki gumowe
Uszczelki gumowe

W Instalgum zamówią Państwo uszczelki gumowe i silikonowe wykonane z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują trwałość oraz długą żywotność. Posiadamy duży wybór gotowych produktów w standardowych wymiarach. Jeśli potrzebują Państwo nietypowych rozwiązań, możemy także wykonać uszczelki gumowe płaskie i silikonowe na wymiar – na zamówienie. Oprócz rozbudowanego asortymentu zapewniamy przystępne ceny i doradztwo techniczne. Zachęcamy do kontaktu – chętnie podpowiemy, jakie uszczelki silikonowe i gumowe zamówić do danego urządzenia, tak by sprawdziły się w określonych warunkach pracy.

Uszczelki gumowe i silikonowe – rozbudowana oferta

Nasz asortyment obejmuje uszczelki gumowe o szerokim zastosowaniu. Jako producent proponujemy produkty do różnego rodzaju urządzeń, instalacji technicznych, wodno-kanalizacyjnych, maszyn, sprzętów AGD, okien i drzwi. Wykorzystywane są z reguły w przemyśle, ale nie wyłącznie. Uszczelka gumowa okrągła i płaska sprawdza się w różnych branżach, między innymi motoryzacyjnej, spożywczej, metalurgicznej i w budownictwie.

Nasza oferta jest rozbudowana, a do najważniejszych produktów z kategorii uszczelnień gumowych i silikonowych należą:

 • uszczelki do lampy LED,
 • podkładki mocujące SBR,
 • uszczelki o przekroju wewnętrznym kwadratowym,
 • uszczelki generatora HHO EPDM,
 • uszczelki z gumy NBR,
 • uszczelki kwasoodporne generat,
 • uszczelki silikonowe okrągłe,
 • uszczelki silikonowe do węża elastycznego,
 • uszczelki generatora EPDM,
 • uszczelki silikonowe spożywcze,
 • uszczelki gumowe na wymiar,
 • uszczelki silikonowe na wymiar.

Instalgum to doświadczony producent uszczelnień gumowych – gwarantujemy rzetelność i jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Mogą Państwo zamówić u nas zarówno wyroby pojedyncze, jak i masowe serie – każde zamówienie zrealizujemy z dbałością o jakość wykonania, w krótkim terminie i przystępnej cenie.

Jakie właściwości mają uszczelki gumowe i silikonowe?

Zarówno uszczelki gumowe, jak i silikonowe mają wiele cennych właściwości, które sprawiają, że są uniwersalne. Oba materiały są odporne na uszkodzenia i trwałe. Wyroby z gumy wykazują dużą elastyczność, nie przepuszczają wody ani gazu, a do tego zapewniają termoizolacyjność. Nie bez powodu dużą popularnością cieszą się uszczelki gumowe do drzwi i okien – stanowią barierę przed hałasem i czynnikami atmosferycznymi. Produkty z tej kategorii są także odporne na działanie wielu substancji chemicznych.

Uszczelki silikonowe wykazują podobne właściwości do gumowych. Ich najważniejsze cechy to niepalność, odporność na wysokie oraz niskie temperatury, promieniowanie UV i większość substancji chemicznych. Uszczelnienia są trwałe, co przekłada się na niskie ryzyko uszkodzeń mechanicznych i bezawaryjną pracę urządzeń. Standardy, jakie spełnia materiał, sprawiają, że uszczelki silikonowe znajdują zastosowanie m.in. w branży spożywczej. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania o właściwości wyrobów z gumy i silikonu, służymy pomocą.

Uszczelki gumowe od producenta

Podczas produkcji uszczelek gumowych dokładamy wszelkich starań, aby oddany w Państwa ręce produkt spełniał wszystkie najważniejsze wytyczne oraz był zgodny z panującymi standardami. Nasz park maszynowy, z którego korzystamy przy tworzeniu uszczelek, pozwala na wytwarzanie ich różnymi metodami. Jako producent uszczelek gumowych dostosowujemy nasze produkty do rzeczywistych potrzeb Klienta. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nasze wyroby będą stanowić szczelne i trwałe zabezpieczenie.

Produkcja uszczelek gumowych w Instalgum ma charakter seryjny, ale wytwarzamy je również detalicznie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem. Naszą specjalizacją są zarówno produkty gotowe, o standardowych wymiarach, jak i uszczelki gumowe na zamówienie produkowane według ściśle określonych parametrów. Dzięki temu znajdą Państwo produkt niemal do każdego modelu grzejnika, węża elastycznego i innych urządzeń.

Uszczelki gumowe płaskie i okrągłe – sprawdzony wybór do maszyn i urządzeń

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z galerią naszych realizacji. Jesteśmy producentem uszczelnień gumowych z wysokiej jakości materiałów, a sposób wykonania sprawia, że nasze produkty są niezwykle wytrzymałe, wszechstronne i trwałe. Dzięki temu wielu Klientów do nas wraca. Zaufanie i zadowolenie naszych Klientów jest dla nas motorem do działania. Zależy nam na tym, by wykonywać produkty spełniające najwyższe standardy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i podamy dodatkowe informacje na temat uszczelek gumowych i silikonowych. Pomożemy też w doborze produktów do konkretnych warunków pracy oraz urządzeń. Zachęcamy również do zapoznania się z resztą oferty, która obejmuje między innymi:

Jeśli interesuje Państwa trwała uszczelka gumowa płaska lub produkt z silikonu, Instalgum to sprawdzony wybór!

Masz pytania na temat uszczelek gumowych? Napisz do nas