Uszczelki teflonowe PTFE

Teflon jest materiałem stosowanym w wielu gałęziach przemysłu. Cechuje się nie tylko bardzo niskim współczynnikiem tarcia, odpornością na chemikalia, nasiąkanie cieczami, ściskanie i szeroki zakres temperatur, ale także jest niepalny i mało podatny na działanie mikrobów. Bardzo często wykorzystuje się go do produkcji różnego rodzaju uszczelek. Są one używane między innymi w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym i hutniczym. Można je też spotkać w wielu urządzeniach i instalacjach znajdujących się w gospodarstwie domowym, na przykład w systemach wodnych.

W ofercie mamy różne uszczelki teflonowe odpowiadające oczekiwaniom klientów. Mogą one być stosowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Produkty wykonane z odpornego na działanie wielu czynników materiału PTFE dostępne są w bogatym asortymencie naszego sklepu. Obejmuje on uszczelnienia płaskie, kołnierzowe w wielu rozmiarach, jak również samoprzylepne i podkładki pod śruby i zawory.

Do produkcji uszczelek wykorzystujemy czysty teflon lub wzmacniany grafitem, włóknem szklanym albo brązem. Dzięki temu możemy zaopatrzyć w te produkty wiele działów gospodarki. Polecamy wyroby standardowe, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom zleceniodawców, podejmujemy się także wyprodukowania uszczelnień teflonowych o dowolnych wymiarach i parametrach. Sprawujemy całkowitą kontrolę nad jakością, ponieważ wszystkie sprzedawane artykuły produkowane są w halach firmy. Gwarantujemy wykonanie każdej uszczelki PTFE zgodnie z przesłanymi wytycznymi.

Wszystkie znajdujące się w asortymencie produkty teflonowe wytwarzane są z najwyższą dokładnością. Pozwala na to nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowana załoga. Podejmujemy współpracę z przedsiębiorcami i osobami prywatnymi bez względu na wielkość zamówienia, oferując wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny.

Zachęcamy Państwa do składania zamówień. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na wszystkie pytania.