Uszczelki kryngielitowe

Wybór produktów ze sklepu Instalgum to stawianie na najwyższej jakości uszczelnienia. W tej kategorii znajdują się uszczelki kryngielitowe stanowiące jedną z podstawowych form uszczelnień kołnierzowych. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów uszczelniających. W naszej ofercie występuje w różnych zestawieniach, w tym z domieszką grafitu, w wersji zbrojonej, a także wzmocnionej, przystosowanej do wysokich ciśnień. W sprzedaży mamy szeroką gamę uszczelek zróżnicowanych pod kątem kształtów, kolorów, oraz wielkości. W zależności od zastosowania mogą być wyposażone w okucie zewnętrzne, wewnętrzne, oba jednocześnie, a także wycinane z materiału zbrojonego siatką. Każda uszczelka kryngielitowa może być wykonana pod wymiar, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego.


Uszczelka kryngielitowa – imponujące parametry

Ze względu na swoje właściwości uszczelka kryngielitowa stosowana jest przede wszystkim w rurociągach i wszędzie tam, gdzie dochodzi do kontaktu z wodą. Jest to rozwiązanie, które sprawdza się w uszczelnieniach sieci, w których dochodzi do kontaktu z żywnością, a także w instalacjach z parą wodną, wodą pitną, kwasami zasadowymi czy gazami. Jest to materiał o imponujących walorach użytkowych – proponowane uszczelki można wykorzystywać w ekstremalnych warunkach – z temperaturą pracy z zakresu -200°C do + 800°C oraz ciśnieniem do 20 MPa.

W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy służą swoją pomocą. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych niezależnie od wielkości zamówienia, oczekiwanych parametrów technicznych czy stopnia zaawansowania układu, w którym mają pracować nasze produkty.